Kim jesteśmy?

Adres naszej strony internetowej to: HTTP://IMAGA.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy?

Podczas interakcji z naszą witryną, nie pozostawiasz danych osobistych, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail, preferencje dotyczące konta osobistego; dane transakcyjne itp. Jedyne dane jakie pozostają po Twojej wizycie na naszej stronie, to dane generowane jako efekty uboczne procesów technicznych typu działanie plików cookie, na których pozostawienie musisz wyrazić zgodę, czy systemów statystyk . Z racji braku możliwości pozostawienia zalogowania się, pozostawienia komentarza, przesłania na witrynę mediów, czy wypełnienia formularza kontaktowego, żadne dane nie są przechwytywane w ten sposób.Domyślnie nasza witryna nie zbiera żadnych danych analitycznych, nie badamy statystyki odwiedzin.

 Osadzone treści z innych witryn.

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (w szczególności filmy). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o użytkowniku, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować interakcje użytkownika z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie interakcji z osadzonym materiałem, szczególnie jeśli użytkownik posiada tam konto lub jest zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi, komu wysyłamy dane, jak je chronimy, od kogo je otrzymujemy i jakie procedury podejmujemy w przypadku uchybień i naruszeń

Nasza witryna została stworzona na bazie WordPress (http://www.wordpress-polska.pl/polityka-prywatnosci/) który domyślnie nie udostępnia żadnych danych osobistych. Zgodą na zbieranie ciasteczek zarzadza Ginger (HTTP://WWW.GINGER-COOKIELAW.COM/), który współpracuje z Google Analytics (HTTPS://POLICIES.GOOGLE.COM/PRIVACY?HL=PL). Naszą stronę i jej zasoby hostuje jest LH. Pl (HTTPS://WWW.LH.PL/REGULAMINY/5,POLITYKA-PRYWATNOSCI-1)

Nie przesyłamy danych w żadne sposób inny opisany w „Z kim dzielimy się danymi”, i chronimy dane zgodnie z polityką poszczególnych podmiotów, dostępną w linkach powyżej, podobnie jak procedury postępowania w przypadku naruszeń i uchybień. Nie otrzymujemy danych od stron trzecich, nie stosujemy automatycznego profilowania.

Jak długo przechowujemy twoje dane?

Dane mogą być przechowywane przez czas nieokreślony lub do momentu żądania usunięcia tych danych przez użytkownika. Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych?

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu, kontaktując się z nami w za pomocą numeru telefonu lub maila dostępnymi w zakładce „kontakt”. Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Copyright @IMAGA.